loader image

Chłodnie Zielona Góra

Oferujemy wysokiej klasy chłodnie, które są jednym z kluczowych elementów wyposażenia w branży gastronomicznej. Przechowywanie potraw w optymalnie dobranych, niskich temperaturach jest podstawą zachowania ich świeżości i przydatności do spożycia. Nasza siedziba znajduje się w Zielonej Górze, ale sprzęt dociera do lokali i firm zlokalizowanych w całym kraju.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjalizujemy się w dostarczaniu na rynek nowoczesnych urządzeń chłodniczych od czołowych producentów z Europy i świata. Ponieważ spełniają one wszystkie niezbędne standardy, gwarantują bezproblemowe działanie i deklarowaną funkcjonalność. Jeżeli zastanawiasz się, które urządzenie wybrać, po prostu skontaktuj się z naszym zespołem. Nasi doradcy traktują swoją pracę z pełnym zaangażowaniem.

Sprzedaż chłodni

Nowoczesne, niezawodne chłodnie są niezbędne między innymi w restauracjach, kawiarniach, magazynach, sklepach, zakładach produkcyjnych, przetwórniach i lokalach gastronomicznych. Dobór wymiarów i konkretnego przeznaczenia produktu ma kluczowe znaczenie, w związku z czym gwarantujemy bogaty asortyment.

Nie pozwól, żeby przez nieprzemyślany wybór urządzeń do przechowywania jedzenia w niskiej temperaturze stało się z nim coś niewłaściwego. Obowiązkiem każdego, kto zajmuje się sprzedażą lub serwowaniem pożywienia, jest to, żeby nie dopuścić do jego zepsucia, co w konsekwencji mogłoby zaszkodzić klientowi. Sprawdź, co mamy do zaproponowania naszym klientom z Zielonej Góry i całej Polski.

  Poniedziałek: 9:00-18:00
  Wtorek: 9:00-18:00
  Środa: 9:00-18:00
  Czwartek: 9:00 -18:00
  Piątek: 9:00 - 18:00

   

  Adres

  Okrężna 16,
  65-548 Zielona Góra

  Telefon

  Call Now Button