loader image

Naprawa i serwis zmywarek Zielona Góra

Szeroka oferta naszej firmy obejmuje profesjonalny serwis zmywarek, które znajdują szerokie zastosowanie w branży gastronomicznej, między innymi w restauracjach, barach, kawiarniach czy pizzeriach i naleśnikarniach. Klienci z Zielonej Góry i okolic wiedzą, że nasi specjaliści są w stanie dostarczyć do lokalu sprzęt idealnie dostosowany do konkretnych potrzeb, ale to nie wszystko. Naprawa sprzętu w przypadku awarii jest równie istotna, dlatego zapraszamy do kontaktu od razu po zaobserwowaniu pierwszych niepokojących usterek.

Potrzebna naprawa lub serwis zmywarki? Zaufaj Dr. Gastro

Problemy z temperaturą i wyciekaniem wody, gromadzeniem się nieczystości, nieprzyjemnym zapachem, niedomywaniem czy głośną pracą mogą mieć rozmaite przyczyny. Wiemy, jak je diagnozować i likwidować, nie narażając Twojej firmy na zbyteczne koszty.

Zajmujemy się naprawą między innymi zmywarek typowo gastronomicznych, z funkcją wyparzania. Od ich prawidłowego działania bezpośrednio zależy jakość czyszczenia naczyń, za pomocą których przygotowujesz i serwujesz żywność dla klientów. Nie ulega wątpliwości, że troska o ten element działalności jest szczególnie istotna z punktu widzenia bezpieczeństwa, komfortu i jakości obsługi.

Używany w lokalu sprzęt powinien spełniać normy, które gwarantują świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie z tego sprawę, dzięki czemu możemy być zaufanym partnerem dla gastronomii w Zielonej Górze i województwie lubuskim, świadcząc szybki i skuteczny serwis uszkodzonych zmywarek, których używa się w profesjonalnych kuchniach.

Poniedziałek: 9:00-18:00
Wtorek: 9:00-18:00
Środa: 9:00-18:00
Czwartek: 9:00 -18:00
Piątek: 9:00 - 18:00

 

Adres

Okrężna 16,
65-548 Zielona Góra

Telefon

Call Now Button