loader image

Serwis i naprawa lodówek Zielona Góra

Prowadzenie biznesu gastronomicznego, np. w naszych okolicach, czyli Zielonej Górze i na terenie województwa lubuskiego, wymaga nie tylko ciekawej koncepcji, dobrego modelu biznesowego i profesjonalnej postawy całego zespołu, ale również troski o dobór i eksploatację sprzętu. Urządzenia w rodzaju lodówek Rilling są w restauracjach i innych lokalach używane praktycznie przez cały czas – ten fakt trzeba mieć na uwadze już na etapie ich kupowania. W trakcie eksploatacji liczy się prawidłowe korzystanie z dostępnych funkcji i wykonywanie regularnych przeglądów czy prac konserwacyjnych.

Naprawa lodówek różnych producentów

Jeżeli konieczna jest naprawa lub pełen serwis, nasza firma pozostaje do Twojej dyspozycji. Mamy niezbędne kwalifikacje i narzędzia, aby skutecznie rozwiązywać zaistniałe problemy techniczne. W przypadku lodówek najczęstszymi objawami świadczącymi o usterkach są:

  • głośna praca, buczenie,
  • problem z chłodzeniem,
  • nieprzyjemne zapachy,
  • zbieranie się wody, przeciekanie,
  • uszkodzenia mechaniczne,

Wiemy, jak zdiagnozować uszkodzenia takich części jak sprężarki, filtry, agregaty, uszczelki czy rozwiązać problem z czynnikiem chłodniczym. Klientom z Zielonej Góry i lubuskiego proponujemy między pomoc przy serwisie lodówek marki Electrolux i innych producentów. Prawidłowo działająca lodówka jest niezbędna, aby przechowywać żywność we właściwy sposób i tym samym dbać o jakość serwowanych posiłków, bez ryzykowania zdrowiem gości restauracji czy innego lokalu gastronomicznego. Zadzwoń lub napisz, jeśli potrzebujesz pilnej naprawy i serwisu.

Poniedziałek: 9:00-18:00
Wtorek: 9:00-18:00
Środa: 9:00-18:00
Czwartek: 9:00 -18:00
Piątek: 9:00 - 18:00

 

Adres

Okrężna 16,
65-548 Zielona Góra

Telefon

Call Now Button