loader image

Serwis i naprawa kuchenek Zielona Góra

Prowadzimy kompleksową działalność zorientowaną na obsługę klientów z branży gastronomicznej, nie tylko z Zielonej Góry, gdzie mieści się nasza siedziba. Oprócz sprzedaży sprzętu proponujemy naprawę urządzeń służących do obróbki żywności, między innymi pieców i kuchenek gazowych.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem sprzętu marek: Asber, Edenox, Fagor, Kromet, Convoterm, Hobart. Oferujemy też serwis partnerski firm: WMF, Bartscher, Meiko, Rational, Primax, Fimar, Bizerba, Winterhalter, Kuppersbusch i Clevro. Wspieramy klientów, którzy mają sprzęt marki: Carimau, RM Gastro, Stalgast, Hendi, MBM, Mussana, Silanos, Ma Ga, Jura, Faema, Unox, Elektrolux, Zanussi, Hendi, Gort, Lozamet, Unox, La Cimbali czy Robot Coupe.

Sprawdź listę powyższych firm. Jeżeli masz kuchenki i piece gazowe sygnowane tymi markami, możesz oddać je do naprawy właśnie nam. Doktor Gastro zna sposoby na przywrócenie sprzętom pełnej funkcjonalności.

Serwis pieców gazowych

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam skutecznie wspierać klientów z gastronomii. Oferujemy między innymi doradztwo, sprzedaż, montaż, recykling czy właśnie serwis i naprawę.

Dostarczane nam piece gazowe zazwyczaj mają usterki z uwagi na intensywną eksploatację. Czasami problemy wynikają z wad produktu lub niewłaściwej obsługi. Nawet w doskonale prosperujących lokalach gastronomicznych dochodzi do awarii, którym warto przeciwdziałać regularnymi przeglądami czy pracami konserwacyjnymi.

Dysponujemy zaawansowanym sprzętem do diagnostyki i naprawy, mamy wysokie kwalifikacje zawodowe i wieloletnie doświadczenie, a także doskonale znamy budowę i typowe usterki kuchenek i pieców gazowych.

Oferujemy konkurencyjne stawki i szybko reagujemy na wyzwania, z którymi mierzysz się w swoim gastronomicznym biznesie, prowadzonym na przykład w Zielonej Górze. Zachęcamy do skontaktowania się w celu nawiązania współpracy. Twój sprzęt w kuchni wymaga profesjonalnego i skutecznego podejścia, a my je zapewniamy.

Poniedziałek: 9:00-18:00
Wtorek: 9:00-18:00
Środa: 9:00-18:00
Czwartek: 9:00 -18:00
Piątek: 9:00 - 18:00

 

Adres

Okrężna 16,
65-548 Zielona Góra

Telefon

Mail

biuro@doktorgastro.pl
Call Now Button