loader image

Serwis i naprawa kuchenek Zielona Góra

W firmie Dr. Gastro prowadzimy kompleksową działalność zorientowaną na obsługę klientów z branży gastronomicznej. Naszą specjalizacją jest naprawa kuchenek gazowych. Obszar działalności obejmuje nie tylko Zieloną Górę, gdzie mieści się nasza siedziba, ale całe województwo lubuskie. Oprócz serwisu sprzętu proponujemy również sprzedaż nowych i używanych urządzeń służących do obróbki żywności, między innymi pieców i kuchenek gazowych.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem takich producentów jak: Asber, Edenox, Fagor, Kromet, Convoterm, Hobart. Oferujemy też serwis partnerski firm: WMF, Bartscher, Meiko, Rational, Primax, Fimar, Bizerba, Winterhalter, Kuppersbusch i Clevro. Wspieramy klientów, którzy mają sprzęt marki: Carimau, RM Gastro, Stalgast, Hendi, MBM, Mussana, Silanos, Ma Ga, Jura, Faema, Unox, Elektrolux, Zanussi, Hendi, Gort, Lozamet, Unox, La Cimbali czy Robot Coupe. Dzięki dostępowi do oryginalnych komponentów i wysokiej jakości części zamiennych jesteśmy w stanie zagwarantować szybkie, terminowe i profesjonalne wykonanie napraw. 

Sprawdź listę powyższych firm. Jeżeli masz w swoim lokalu gastronomicznym kuchenki i piece gazowe, które nie działają w sposób prawidłowy, skontaktuj się z naszym serwisem już teraz. W Dr. Gastro znamy sposoby na przywrócenie sprzętom pełnej sprawności i funkcjonalności!

Serwis pieców konwekcyjno parowych

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam skutecznie wspierać klientów z gastronomii. Oferujemy między innymi doradztwo, sprzedaż, montaż, recykling czy właśnie naprawę i serwis pieców konwekcyjno parowych w Zielonej Górze.

Dostarczane nam piece zazwyczaj mają usterki z uwagi na intensywną eksploatację. Czasami problemy wynikają z wad produktu lub niewłaściwej obsługi. Nawet w doskonale prosperujących lokalach gastronomicznych dochodzi do awarii, którym warto przeciwdziałać regularnymi przeglądami czy pracami konserwacyjnymi. Niezależnie od przyczyny, jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia. Dysponujemy zaawansowanym sprzętem do diagnostyki i naprawy, mamy wysokie kwalifikacje zawodowe i wieloletnie doświadczenie, a także doskonale znamy budowę i typowe usterki kuchenek i pieców.

Oferujemy konkurencyjne stawki i szybko reagujemy na wyzwania, z którymi mierzysz się w swoim gastronomicznym biznesie. Twój sprzęt w kuchni wymaga profesjonalnego i skutecznego podejścia, a serwis Dr. Gastro je zapewnia. Oferujemy także kompleksowe przeglądy techniczne, abyś zagwarantować, że wszystkie elementy urządzeń gastronomicznych są sprawne i spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa. Po zakończeniu usługi otrzymasz certyfikat, potwierdzający prawidłowe działanie sprzętu. 

Już teraz zapraszamy do zapoznania się listą usług, jakie oferuje serwis kuchenek Dr. Gastro. Zielona Góra to główny obszar naszej działalności, ale zachęcamy do kontaktu przedsiębiorców z całego województwa lubuskiego. 

Poniedziałek: 9:00-18:00
Wtorek: 9:00-18:00
Środa: 9:00-18:00
Czwartek: 9:00 -18:00
Piątek: 9:00 - 18:00

 

Adres

Okrężna 16,
65-548 Zielona Góra

Telefon

Mail

biuro@doktorgastro.pl
Call Now Button