loader image

Serwis ekspresów do kawy Zielona Góra

Picie kawy ma w Polsce długie tradycje, ale dopiero w ostatnich latach dostrzegamy duży wzrost zainteresowania tym napojem, z czego wynika między innymi wysoka sprzedaż ekspresów. W województwie lubuskim i samej Zielonej Górze, podobnie jak w pozostałych regionach kraju, nie brakuje lokali, w których serwuje się już nie tylko standardowe espresso czy cappuccino, ale też wiele innych wariantów.

Popularne są ziarna kawy z odległych stron świata, głównie Afryki i Ameryki Południowej. Pasjonaci zgłębiają niuanse aromatów czy rzemieślnicze techniki zaparzania. Na fali tego zjawiska coraz więcej lokali gastronomicznych inwestuje w nowoczesne, profesjonalne ekspresy do kawy o wartości kilku, a nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Naprawa ekspresów do kawy

Jak każdy inny sprzęt, również ten ulega awariom, zwłaszcza gdy jest intensywnie lub nieprawidłowo eksploatowany. Na bazie naszych wieloletnich doświadczeń i fachowych kompetencji możemy zapewnić kompleksowy serwis i naprawę ekspresów do kawy – kolbowych, wysokociśnieniowych, kombinowanych, automatycznych, kapsułkowych czy do zabudowy. W kawiarniach, szczególnie kraftowych, właściciele inwestują w profesjonalny sprzęt, aby zawodowi bariści mieli do dyspozycji odpowiednie narzędzia do stworzenia napoju idealnie odpowiadającego gustom klienta.

Jeżeli Twój sprzęt wymaga prac konserwacyjnych, naprawy czy pełnego przeglądu i serwisu, skontaktuj się z nami w celu omówienia współpracy. Gwarantujemy szybką obsługę i pomoc wszystkim zainteresowanym z Zielonej Góry, województwa lubuskiego i okolic.

Poniedziałek: 9:00-18:00
Wtorek: 9:00-18:00
Środa: 9:00-18:00
Czwartek: 9:00 -18:00
Piątek: 9:00 - 18:00

 

Adres

Okrężna 16,
65-548 Zielona Góra

Telefon

Mail

biuro@doktorgastro.pl
Call Now Button