loader image

Serwis ekspresów do kawy Zielona Góra

Picie kawy ma w Polsce długie tradycje, ale dopiero w ostatnich latach dostrzegamy duży wzrost zainteresowania tym napojem, z czego wynika między innymi wysoka sprzedaż ekspresów. W województwie lubuskim i samej Zielonej Górze, podobnie jak w pozostałych regionach kraju, nie brakuje lokali, w których serwuje się już nie tylko standardowe espresso czy cappuccino, ale też wiele innych wariantów.

Popularne są ziarna kawy z odległych stron świata, głównie Afryki i Ameryki Południowej. Pasjonaci zgłębiają niuanse aromatów czy rzemieślnicze techniki zaparzania. Na fali tego zjawiska coraz więcej lokali gastronomicznych inwestuje w nowoczesne, profesjonalne ekspresy do kawy o wartości kilku, a nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Naprawa ekspresów do kawy

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym baristą, czy też zwolennikiem przygotowania kawy w domu, użytkowany przez Ciebie ekspres może ulec niespodziewanej awarii, zwłaszcza gdy jest intensywnie lub nieprawidłowo eksploatowany. Na szczęście jest Dr. Gastro — serwis urządzeń gastronomicznych z siedzibą w Zielonej Górze. Na bazie naszych wieloletnich doświadczeń i fachowych kompetencji możemy zapewnić kompleksowy serwis i naprawę ekspresów do kawy – kolbowych, wysokociśnieniowych, kombinowanych, automatycznych, kapsułkowych czy do zabudowy. W kawiarniach, szczególnie kraftowych, właściciele inwestują w profesjonalny sprzęt, aby zawodowi bariści mieli do dyspozycji odpowiednie narzędzia do stworzenia napoju idealnie odpowiadającego gustom klienta.

Naprawa ekspresów do kawy przebiega z wykorzystaniem profesjonalnych przyrządów i sprzętu pomiarowego. Podejmujemy się konserwacji urządzeń w różnym stanie i uszkodzonych z wielu przyczyn. Bez względu na to, czy to problem z ciśnieniem, zaciętymi mechanizmami czy niedziałającymi elementami grzewczymi, naszym zadaniem jest przywrócić im pełną funkcjonalność. Serwis Dr. Gastro to autoryzowany partner takich producentów jak m.in. Meiko, Kuppersbusch, Clevro, Bartscher. Mamy dostęp do oryginalnych części zamiennych, co pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług. Na każdą naprawę udzielamy stosownej gwarancji!

Jeżeli Twój sprzęt wymaga naprawy czy pełnego przeglądu, skontaktuj się z nami w celu omówienia współpracy. Gwarantujemy szybki serwis ekspresów do kawy w Zielonej Górze i okolicach.

Poniedziałek: 9:00-18:00
Wtorek: 9:00-18:00
Środa: 9:00-18:00
Czwartek: 9:00 -18:00
Piątek: 9:00 - 18:00

 

Adres

Okrężna 16,
65-548 Zielona Góra

Telefon

Mail

biuro@doktorgastro.pl
Call Now Button